Plecaki męskie

Plecaki męskie

Aktywne filtry

plecaki-damskie-sportowe
Plecak podróżny samolotowy...
59,99 zł
Cena £
plecaki-damskie-sportowe
Plecak podróżny samolotowy...
59,99 zł
Cena £
Plecak podróżny samolotowy mały bagaż podręczny lekki BELTIMORE Q77 Zdjęcie - zdjęcie 2
  • Nowy
plecaki-damskie-sportowe
Plecak podróżny samolotowy mały bagaż podręczny lekki BELTIMORE Q77
59,99 zł
Cena £
Plecak podróżny samolotowy mały bagaż podręczny lekki czerwony BELTIMORE Q77 Zdjęcie - zdjęcie 2
  • Nowy
plecaki-damskie-sportowe
Plecak podróżny samolotowy mały bagaż podręczny lekki czerwony BELTIMORE Q77
59,99 zł
Cena £
Plecak podróżny samolotowy mały bagaż podręczny lekki BELTIMORE Q77 Plecak podróżny samolotowy mały bagaż podręczny lekki BELTIMORE Q77 - zdjęcie 2
  • Nowy
plecaki-damskie-sportowe
Plecak podróżny samolotowy mały bagaż podręczny lekki BELTIMORE Q77
59,99 zł
Cena £
Plecak podróżny samolotowy mały bagaż podręczny lekki czerwony BELTIMORE Q77 Plecak podróżny samolotowy mały bagaż podręczny lekki czerwony BELTIMORE Q77 - zdjęcie 2
  • Nowy
plecaki-damskie-sportowe
Plecak podróżny samolotowy mały bagaż podręczny lekki czerwony BELTIMORE Q77
59,99 zł
Cena £

Elegancki, czarny plecak męski

Istnieje tak wiele różnych rodzajów plecaków męskich, co sprawia, że jesteśmy przekonani, że każdy mężczyzna może znaleźć model idealnie odpowiadający jego gustom w ofercie sklepu internetowego Beltimore.eu. Jeśli szukasz eleganckiego, miejskiego plecaka przygotowaliśmy dla Ciebie niebanalne kompozycje. Stawiasz na ekologię i dlatego interesują Cię bardziej plecaki męskie z imitacji skóry? Czarne plecaki męskie często charakteryzują się minimalistycznym wyrazem, mają niewiele zdobień i bardzo proste formy, natomiast z drugiej strony mężczyznom aktywnym fizycznie dbającym o formę, oferujemy modele o bardziej sportowym charakterze, ale także o klasycznych i eleganckich liniach, które dzięki swojej przejrzystości pasować będą każdemu mężczyźnie.

Męski plecak sportowy

Dla mężczyzn prowadzących sportowy tryb życia nie do pomyślenia jest bieganie po mieście bez praktycznego plecaka, dlatego sklep internetowy Beltimore.eu posiada szeroki wybór plecaków męskich i męskich toreb na ramię o sportowym charakterze. Przyjrzyj się naszym wyrobom i wybierz męski dodatek, który będzie pasować do Twojego codziennego stroju. Zwróć uwagę na ilość zapięć i kieszeni na plecaku. Są to cechy, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze męskiego plecaka sportowego, gdyż mają one znaczący wpływ na komfort użytkowania plecaka, a z potwierdzonych nam źródeł nie ma sportowca, który nie biega po mieście ze swoim plecakiem. Odpowiednie ułożenie i dopasowanie go na plecach, sprawi, że nawet nie poczujesz go przy codziennych czynnościach – bieg do autobusu, jazda na rolkach, czy rowerze,  pokonywanie schodów do siłowni, bądź biura.

Plecak męski do szkoły

Plecak do szkoły o dużej pojemności to absolutna i niepodważalna konieczność dla uczniów i studentów. Plecaki męskie szkolne powinny mieć wystarczająco dużo miejsca na zeszyty, podręczniki, a nawet strój sportowy, lunch, napój, w końcu to w szkole/ na uczelni będziesz spędzał całe dni, musisz mieć przy sobie wszystko czego potrzebujesz, a plecak powinien być jedynym miejscem przechowywanie Twoich przyborników. W ofercie sklepu internetowego z plecakami Beltimore.eu można znaleźć stylowe plecaki szkolne o dużej pojemności szczególnie, rozmiarów A4 i ponad. Wybierając plecak szkolny, upewnij się, że ma on lekko wyściełane plecy, a paski na ramiona są szerokie i miękko wyściełane.

Miejski plecak do pracy

Nikt nie powiedział, iż męski plecak do pracy musi być dużych rozmiarów, tym bardziej nie musi być również w sportowym stylu. Plecak męski do pracy jakiego potrzebujesz to plecak, w który zmieścisz najpotrzebniejsze rzeczy i nie będziesz zanadto obciążał się zbędnymi przedmiotami, tak, aby mieć wolne ręce, a wszystko czego potrzebujesz trzymać w plecaku, na plecach. Męski plecak do pracy może być niewielkich rozmiarów, a do tego może być zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół i wyrafinowaniu w wykończonych detalach. Właśnie takie plecaki znajdziesz w ofercie Beltimore.eu, które sprawdzą się w Twoich codziennych obowiązkach, przy czym idealnie wpasują się do Twoich biurowych, casualowych stylizacji.