Marka Beltimore nie powstała z przypadku zdarzeń losowych. Powstała z kompilacji działań i strategii powstałych w podwarszawskiej miejscowości. Od 2017 r. nieustannie pracujemy i wdrażamy nowe rozwiązania w firmie, sukcesywnie poszerzamy grono naszych stałych zadowolonych odbiorców detalicznych oraz partnerów hurtowych. Początkowo bardzo szeroko i z dużym rozmachem wprowadziliśmy ofertę pasków skórzanych damskich oraz męskich wybierając jednocześnie najlepsze zakłady produkcyjne z Polski. Tak starannie dobrana współpraca dała owoc niesamowitym seriom i kolekcjom skórzanych pasków do spodni i sukienek. Stąd też wywodzi są sama nazwa marki (połączenie słowa Belt & more- ang, co w bezpośrednim rozumieniu oznacza pasek i więcej). 

Unikalnym rozwiązaniem i innowacją na polskim rynku są stosowane np. klamry bezniklowe, które oferujemy w tych samych cenach co zwykłe od innych sprzedawców. Rozwiązanie to zapewnia spokój i komfort bardziej wrażliwej części naszego społeczeństwa. Wraz z nastaniem nowych okresów w firmie sukcesywnie wdrażaliśmy nowe, komplementarne dodatki dla naszych wymagających i ambitnych klientów. 

Naszą maksymą w firmie jest powiedzenie Alberta Einsteina: Jeśli koncepcja od samego początku nie jest szalona, nie ma dla niej żadnej nadziei. Od początku powstania marki zmagamy się z nieustannymi trudnościami, stawiamy sobie ambitne cele, które w pierwszych miesiącach funkcjonowania marki wydawały się nierealne, wręcz zabawne. Z uporem dążymy do realizacji celu, wykreowania wyjątkowego środowiska skupiającego wokół siebie zarówno naszych klientów detalicznych jak i hurtowych. Ta synergia nadała nową melodię, która owiła wszystko co najważniejsze w nowoczesnym biznesie oraz przyjaznych stosunkach, melodię tą gramy po dziś dzień i dopóki będziesz ją słyszeć, dopóty my będziemy zawsze przy Tobie.

Od samego początku stawiamy na rozpoznawalność marki w sieci w Polsce i zagranicą. Nasze produkty można nabyć w wielu znanych i lubianych sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Również nie zabrakło nas na najbardziej rozpoznawalnych marketplace’ach w Polsce i zagranicą. Posiadamy funkcjonujący oficjalny Sklep Marki W Strefach marek na Allegro oraz Amazonie. Wraz z przystąpieniem do grona prestiżowych brandów na tym serwisie pojawiły się nowe zobowiązania, z których skrupulatnie się wywiązujemy. Dbamy o przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa i realizacji zamówień. Wszystkie nasze produkty znaczone są unikalnymi, legalnymi, międzynarodowymi kodami GTIN. 

Wokół marki skupionych jest mnóstwo polskich i zagranicznych zakładów produkcyjnych, które na co dzień produkują najwyższej jakości, wyselekcjonowane produkty galanterii osobistej. Tysiące pozytywnych opinii, powracający partnerzy biznesowi oraz nagrody otrzymane w ostatnim czasie, są dla nas potwierdzeniem słuszności funkcjonowania marki oraz impulsem do jej stałego rozwoju. Przed marką będą zawsze pojawiać się nowe wyzwania, a wyjątkowy zespół pracowników firmy będzie nieustannie im stawiał czoła. 

Własność intelektualną i znak towarowy objęty jest trzema różnymi patentami odpowiednio złożonymi: 

- w lutym 2017 r. w instytucie patentowym w Portugalii INPI: https://www.tmdn.org/tmview/#/tmview/detail/PT500000000571658  , 

- w Alicante EUIPO z ochroną na całą Europę: https://euipo.europa.eu/eSearch/#basic/1+1+1+1/Beltimore 

- w Polsce w Urzędzie Patentowym RP: https://ewyszukiwarka.pue.uprp.gov.pl/search/search-results/503dada6-221e-43c8-b28a-1cacbcbdab4a

Marka posługuje się do identyfikacji i znakowania swoich produktów dwoma oficjalnymi symbolami graficznymi, prezentowanymi poniżej: 

Beltimore®, to więcej niż dodatek, to sposób wyrażania siebie i swojej wyjątkowości.