JAK ZADBAĆ O SKÓRZANĄ TORBĘ, ŻEBY SŁUŻYŁA PRZEZ LATA?

JAK ZADBAĆ O SKÓRZANĄ TORBĘ, ŻEBY SŁUŻYŁA PRZEZ LATA?

Prezent na Walentynki to jedna z form powiedzenia „Kocham Cię”, dlatego też warto starannie przemyśleć jego wybór. Nie musi być on zawrotnie drogi – ważne, aby sprawił autentyczną radość ukochanej osobie.

Prezent na Walentynki

Wybór prezentu na Walentynki nie jest sprawą łatwą, szczególnie gdy nie chcemy wręczać ukochanej osobie tandetnych upominków, które później będą tylko niepotrzebnie zajmować miejsce w szufladach. Lepiej zdecydować się na trwały, elegancki drobiazg wysokiej jakości, który będzie także spełniał funkcję praktyczną i posłuży przez lata osobie obdarowanej. Doskonałym źródłem inspiracji jest tutaj galanteria skórzana. Paski, portfele czy torebki to rzeczy, które są użytkowane codziennie i codziennie będą przypominać o ofiarodawcy. Dużą zaletą jest duże zróżnicowanie cenowe tego typu akcesoriów – w przedziale od kilkudziesięciu do kilkuset złotych każdy znajdzie prezent leżący w zasięgu jego możliwości finansowych. Bardzo efektownym pomysłem na prezent jest zestaw prezentowy damski lub męski – taki prezent prezentuje się bardzo prestiżowo, a znajdujące się w nim elementy są perfekcyjnie dopasowane pod względem stylu i koloru. Dodatkowym plusem jest również oryginalne, efektowne opakowanie, w którym można przechowywać otrzymane akcesoria.

Zestaw na Walentynki dla Niego

Nasza propozycja na zestaw walentynkowy dla Panów to gustowny pasek i portfel męski w kilku wariantach. Wykonany z naturalnej skóry wysokiej jakości czarny pasek z klamrą klasyczną można nosić do garniturów i strojów formalnych, natomiast z klamrą automatyczną – także do stylizacji casualowych. Portfele w mniejszych i większych rozmiarach umożliwiają idealną organizację zawartości, poza tym są zaopatrzone w system zabezpieczeń RFID. Inną naszą propozycją jest zestaw prezentowy męski złożony z praktycznej saszetki, portfela oraz etui na klucze. Saszetka może sprawdzić się jako rodzaj męskiej torby na portfel, klucze, telefon i dokumenty albo też jako elegancka kosmetyczka w podróży. Wasz prezent walentynkowy będzie też elegancko zapakowany w czerwono-czarne, firmowe opakowanie Beltimore.

Zestaw na Walentynki dla dziewczyny

Dla Pań odpowiedni zestaw damski również będzie doskonałym pomysłem. Galanteria skórzana premium w praktycznych zestawach, składających się z paska oraz portfela to idealny upominek na Walentynki dla ukochanej. Pasek prestiżowej, polskiej marki Beltimore w kolorze czarnym ze srebrną klamrą jest klasycznym dodatkiem, pasującym do większości spódnic i spodni. Jest on dostępny w zestawie ze skórzanym portfelem typu bi-fold w większym lub mniejszym rozmiarze albo też ze zgrabną portmonetką zamykaną na bigiel. Ponieważ Walentynki to święto miłości, wybraliśmy portfele damskie w kolorze czerwonym lub czerwonym z czarnymi akcentami. Prezentują się one niezwykle elegancko, poza tym posiadają zabezpieczenie antykradzieżowe RFID.